WELL TRAVEL LIGA - 2021

 

Az alapszakaszt követően az első négy helyezett rájátszásban dönt az érmekről október 2-án!

 

március 20:

Riverside 12:11 MUFA-SZESE

Heroes 15:3 Sportsziget

MUFA-SZESE 6:15 OUT

április 10:

Riverside 5:15 Heroes

április 11:

MUFA-SZESE 4:15 Up&Fly

Sportsziget 2:15 OUT

április 18:

Heroes 15:5 Up&Fly

április 24:

Riverside 8:15 OUT

május 6:

MUFA 15:3 RAAB

május 9:

Riverside 15:4 Sportsziget

május 15:

Up&Fly 15:6 Riverside

RAAB 0:15 Heroes

május 16:

Sportsziget 6:15 MUFA-SZESE

OUT 15:3 MUFA-SZESE

május 20:

OUT 15:0 RAAB

május 29:

RAAB 7:15 Sportsziget

Up&Fly 15:1 Sportsziget

Up&Fly 5:15 OUT

május 30:

Heroes 15:3 MUFA-SZESE

MUFA-SZESE 11:12 Riverside

június 3:

OUT 15:11 HEROES

június 6:

Riverside 15:1 RAAB

június 9:

Up&Fly 15:0 RAAB

június 19:

Sportsziget 4:15 Heroes

július 1:

OUT 15:3 Sportsziget

július 3:

Heroes 15:0 Riverside (jn.)

RAAB 3:15 MUFA-SZESE

Up&Fly 15:3 MUFA-SZESE

augusztus 29:

Up&Fly 5:15 Heroes

Sportsziget 2:15 Riverside

RAAB 10:15 OUT

szeptember 2:

OUT 15:4 Riverside

szeptember 12:

MUFA 15:9 Sportsziget

MUFA 1:15 Heroes

Riverside 8:10 Up&Fly

Heroes 15:0 RAAB

RAAB 1:15 Riverside

 

U15 Nemzeti Bajnokság - 2021

TABELLA

1. Heroes (Budapest Heroes SE)

2. OUT (Óbudai Repülő Korong SE)

3. UP&FLY-Sportsziget (Up&Fly Frizbi SE, Győr)

4. VUT (Viadukt SE, Biatorbágy)

5. Balassi (MUFA Repülő Korong SE, Budapest)

 

Fordulók:

Május 8. Budapest, Mende. Sorrend: 1. Heroes, 2. OUT, 3. UP&Fly-Sportsziget, 4. VUT, 5. Balassi.

Július 10. Budapest, Mende.

Augusztus 22. Győr

Október 3. Budapest


 

WELL TRAVEL LIGA - 2020

VÉGEREDMÉNY!

Sorrend

Csapatnév/Egyesület

Lejátszott mérkőzések

Győzelem

Vereség

1.OUT/Óbudai RKSE
10100
2.Heroes/Budapest Heroes SE1073
3.Up&Fly/Up&Fly SE
1073
4.ANTT/MUFA RKSE
1037
5.Riverside/Göd Riverside RKSE
1037
6.RAAB/Raab Adventure SE
10010
7.PESE/Pécsi Egyetemisták SE
000

Sorsolás

Legfrissebb hírek, érdekességek, statisztikák: https://www.facebook.com/welltravelliga/