ULTIMATE NEMZETI BAJNOKSÁG

TABELLA

Sorrend

csapatnév

lejátszott mérkőzések

győzelem

vereség

pontarány

1.

MUFA

8

8

0

120:20

2.

BPHSE

8

3

5

84:81

3.*

Up&Fly SE

8

4

4

83:78

4.**

FFSE

8

5

3

86:74

5.

MAFC

4

0

8

0:120

* Az Up&Fly SE csapatától egy pont levonva U15 meccs elmaradása miatt. Gólkülönbségük: -24.

** Az FFSE felnőtt csapatától két pont levonva U15 meccsek elmaradása miatt. Gólkülönbségük: -30.

Sorsolás

1. forduló 2019. március 31.

BPHSE 11 - 14  UP&FLY (lejátszva: szeptember 15.)

MUFA 15 - 8 MAFC  törölve! 15:0 MUFA javára.

2. forduló 2019. április 28.

BPHSE 8 - 14 FFSE (lejátszva: október 13.)

MAFC 0 - 15 FFSE

MUFA 15 - 3 UP&FLY (előrehozva: március 17.)

3. forduló 2019. május 26.

BPHSE 5 - 15 MUFA (lejátszva: október 26.)

UP&FLY 15 - 9 FFSE (lejátszva: október 20.)

MAFC 0 - 15 UP&FLY

4. forduló 2019. június 30.

BPHSE 9 - 15 MAFC  (előrehozva: június 2.) - törölve! 15:0 BPHSE javára.

MUFA 15 - 3 FFSE (előrehozva: május 12.) 

5. forduló 2019. július 28.

MAFC 0 - 15 BPHSE

FFSE 0 - 15 MUFA

MUFA 15 - 4 BPHSE (előrehozva: május)

6. forduló 2019. augusztus 25.

UP&FLY 15 - 0 MAFC (lejátszva: szeptember 7.)

FFSE 15 - 0 MAFC

7. forduló 2019. szeptember 29.

FFSE 15 - 13 BPHSE (előrehozva: április 14.)

UP&FLY 5 - 15 MUFA (előrehozva: augusztus 04.)

8. forduló 2019. október 27.

UP&FLY 8 - 13 BPHSE (előrehozva: március 23.)

MAFC 0 - 15 MUFA

FFSE 15 - 8 UP&FLY (előrehozva: április 14.)

 

Ultimate Nemzeti Bajnokság 2019.

U15

Tabella

 

1. BPHSE            3 győzelem, 0 vereség

2. UP&FLY           2 győzelem, 1 vereség 

3. Apáczai ISK     2 győzelem, 2 vereség

4. Óbudai RKSE   0 győzelem, 0 vereség

5. MAFC               0 győzelem, 2 vereség

 

 


2018. évi felnőtt OB végeredményei

Open: 1. Debreceni Frizbi SE. 2. Frizbivel az Egészségért Egyesület, 3. MUFA Repülő Korong SE;

Női: 1. Frizbivel az Egészségért Egyesület, 2. MUFA Repülő Korong SE, 3. Up&Fly SE (SOTG);

Mixed: 1. Frizbivel az Egészségért Egyesület, 2. MUFA RKSE (SOTG), 3. Up&Fly SE, 4. MAFC, 5. Fehérvári Frizbi SE, 6. BPHeroes SE.


 2018. Utánpótlás összesített (korosztályonként/divíziónként<M/O/N> szerzett pontok)

 Hely.

egyesület

U17

U15

U13

U11

Összesítve

1.

BP Heroes SE

3+1+0

3+3+0

2+1+0

1+0+0

14

2.

Óbudai RKSE

4+0+0

2+0+0

3+0+0

2+0+0

11

3.

Mókus DSE

1+2+0

1+2+0

1+0+0

 

7

3.

Apáczai IK SE

 

 

4+2+1

 

7

5.

Debereceni Frizbi SE

0+3+0

 

 

 

3

6.

Fehérvár Frizbi SE

2+0+0

 

 

 

2

7.

Frizbivel az Egészségért Egy.

 

0+1+0

 

 

1

7.

MUFA RKSE

0+0+1

 

 

 

1


 

A 2017. évi szezon dobogósai:

Nagypályás felnőtt OB

Mixed divízió: 1. MUFA RKSE, 2. FAEE, 3. UTC

Open divízió: 1. Debreceni Frizbi SE, 2. FAEE, 3. MUFA RKSE

Women divízió: 1. FAEE, 2. MUFA RKSE

Terem, kispályás felnőtt OB

Mixed divízió: 1. MUFA RKSE, 2. MUFA RKSE_2, 3. FAEE

Open divízió: 1. Debreceni Frizbi SE, 2. Debreceni Frizbi SE_2, 3. MUFA RKSE

Women divízió: 1. MUFA RKSE, 2. MUFA RKSE_2, 3. Debreceni Frizbi SE

Utánpótlás összetett végeredmény

1. Fehérvári Frizbi SE, 2. Budapesti Heroes SE, 3. Óbudai RKSE


Felnőtt, Open (2 fordulós)

 

csapatnév

győz.

ver.

pkül.

Spirit átlag

1.

FreeBees (Debereceni Frizbi SE)

 7

 84:39

 10,4p (1.)

2.

LOL (Frizbivel az Egészségért Egy.)

 4 

 80:47

 10,4p

3.

Hallodigaz-e? (MUFA RKSE)

 4

 47:59

 10,1p

4.

LOL 2 (Frizbivel az Egészségért Egy.)

 2

 40:40

 10p

5.

Wasps (Subotica Wasps U.C.)

 1

 31:57

 9,8p

6.

Fehérvár Lionz (Fehérvár Frizbi SE)

 0

 26:66

 10,4p

 

Felnőtt, Női (2fordulós)

 

csapatnév

győz.

ver.

pkül.

Spirit átlag

1.

Bambi (Frizbivel az Egészségért Egy.)

 2

0

30:15 

 10p (1.)

2.

HalloDonna (MUFA RKSE)

 0

2

15:30

 10p

 

Felnőtt, Mixed/vegyes (2fordulós)

 

csapatnév

győz.

ver.

pkül.

Spirit átlag

1.

 Hallodigaz-e? (MUFA RKSE)

85:45 

 9,4p

2.

 Dinomite (Frizbivel az Egészségért Egy.)

83:51 

 11,4p (1.)

3.

 Szufla (UTC)

46:75 

 9,5p

4.

 LOL

1

5

35:78

 10,6p

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Utánpótlás összesített (korosztályonként/divíziónként<O/N/M> szerzett pontok)

 

egyesület

U19

U15

U11

Össz.

1.

Fehérvár Frizbi SE

 

 7+4+5

1+1+1

 19

2.

BP Heroes SE

 

 5+2+3

2+0+2

 14

3.

Óbudai RKSE

 

 6+0+4

 

 10

4.

MUFA RKSE

 

 3+3+1

 

 7

5.

Apáczai IK SE

 

 

3+2

 5

6.

Frizbivel az Egészségért Egy.

 2+2

 

 

 4

6.

Tan-Ult RKSE

 

 4+0

 

 4

8.

Debereceni Frizbi SE

 3+0

 

 

 3

9.

Gyere Jó Lesz SE

 

 1+0+

 

 1

10.

Bambi Frizbi SE 

 

 

 

 

11.

ELTE-BEAC

 

 

 

 

12.

Hegyvidék RKSE

 

 

 

 

13.

Kanyon DGSE

 

 

 

 

14.

MAFC

 

 

 

 

15.

RAAB Adventure SE

 

 

 

 

16.

Vak Bottyán DSE

 

 

 

 

17.

 Toldi DSE