2020

WELL TRAVEL LIGA - 2020

Sorrend

Csapatnév/Egyesület

Lejátszott mérkőzések

Győzelem

Vereség

1. Up&Fly/Up&Fly SE 2 2 0
2. ANTT/MUFA RKSE 4 2 2
3. Heroes/Budapest Heroes SE 0 0 0
3. OUT/Óbudai RKSE 0 0 0
3. PESE/Pécsi Egyetemisták SE 0 0 0
3. Riverside/Göd Riverside RKSE 0 0 0
7. RAAB/Raab Adventure SE 2 0 2

Sorsolás

Legfrissebb hírek, érdekességek, statisztikák: https://www.facebook.com/welltravelliga/

 

2019

ULTIMATE NEMZETI BAJNOKSÁG

TABELLA

Sorrend

csapatnév

lejátszott mérkőzések

győzelem

vereség

pontarány

1.

MUFA

8

8

0

120:20

2.

BPHSE

8

3

5

84:81

3.*

Up&Fly SE

8

4

4

83:78

4.**

FFSE

8

5

3

86:74

5.

MAFC

4

0

8

0:120

* Az Up&Fly SE csapatától egy pont levonva U15 meccs elmaradása miatt. Gólkülönbségük: -24.

** Az FFSE felnőtt csapatától két pont levonva U15 meccsek elmaradása miatt. Gólkülönbségük: -30.

Sorsolás

1. forduló 2019. március 31.

BPHSE 11 - 14  UP&FLY (lejátszva: szeptember 15.)

MUFA 15 - 8 MAFC  törölve! 15:0 MUFA javára.

2. forduló 2019. április 28.

BPHSE 8 - 14 FFSE (lejátszva: október 13.)

MAFC 0 - 15 FFSE

MUFA 15 - 3 UP&FLY (előrehozva: március 17.)

3. forduló 2019. május 26.

BPHSE 5 - 15 MUFA (lejátszva: október 26.)

UP&FLY 15 - 9 FFSE (lejátszva: október 20.)

MAFC 0 - 15 UP&FLY

4. forduló 2019. június 30.

BPHSE 9 - 15 MAFC  (előrehozva: június 2.) - törölve! 15:0 BPHSE javára.

MUFA 15 - 3 FFSE (előrehozva: május 12.) 

5. forduló 2019. július 28.

MAFC 0 - 15 BPHSE

FFSE 0 - 15 MUFA

MUFA 15 - 4 BPHSE (előrehozva: május)

6. forduló 2019. augusztus 25.

UP&FLY 15 - 0 MAFC (lejátszva: szeptember 7.)

FFSE 15 - 0 MAFC

7. forduló 2019. szeptember 29.

FFSE 15 - 13 BPHSE (előrehozva: április 14.)

UP&FLY 5 - 15 MUFA (előrehozva: augusztus 04.)

8. forduló 2019. október 27.

UP&FLY 8 - 13 BPHSE (előrehozva: március 23.)

MAFC 0 - 15 MUFA

FFSE 15 - 8 UP&FLY (előrehozva: április 14.)

 

Ultimate Nemzeti Bajnokság 2019.

U15

Tabella

 

1. BPHSE            3 győzelem, 0 vereség

2. UP&FLY           2 győzelem, 1 vereség 

3. Apáczai ISK     2 győzelem, 2 vereség

4. Óbudai RKSE   0 győzelem, 0 vereség

5. MAFC               0 győzelem, 2 vereség

 

 

2018. évi eredmények

2018. évi felnőtt OB végeredményei

Open: 1. Debreceni Frizbi SE. 2. Frizbivel az Egészségért Egyesület, 3. MUFA Repülő Korong SE;

Női: 1. Frizbivel az Egészségért Egyesület, 2. MUFA Repülő Korong SE, 3. Up&Fly SE (SOTG);

Mixed: 1. Frizbivel az Egészségért Egyesület, 2. MUFA RKSE (SOTG), 3. Up&Fly SE, 4. MAFC, 5. Fehérvári Frizbi SE, 6. BPHeroes SE.

2018 utánpótlás eredmények

 2018. Utánpótlás összesített (korosztályonként/divíziónként<M/O/N> szerzett pontok)

 Hely.

egyesület

U17

U15

U13

U11

Összesítve

1.

BP Heroes SE

3+1+0

3+3+0

2+1+0

1+0+0

14

2.

Óbudai RKSE

4+0+0

2+0+0

3+0+0

2+0+0

11

3.

Mókus DSE

1+2+0

1+2+0

1+0+0

 

7

3.

Apáczai IK SE

 

 

4+2+1

 

7

5.

Debereceni Frizbi SE

0+3+0

 

 

 

3

6.

Fehérvár Frizbi SE

2+0+0

 

 

 

2

7.

Frizbivel az Egészségért Egy.

 

0+1+0

 

 

1

7.

MUFA RKSE

0+0+1

 

 

 

1

2017. dobogósai

 

A 2017. évi szezon dobogósai:

Nagypályás felnőtt OB

Mixed divízió: 1. MUFA RKSE, 2. FAEE, 3. UTC

Open divízió: 1. Debreceni Frizbi SE, 2. FAEE, 3. MUFA RKSE

Women divízió: 1. FAEE, 2. MUFA RKSE

Terem, kispályás felnőtt OB

Mixed divízió: 1. MUFA RKSE, 2. MUFA RKSE_2, 3. FAEE

Open divízió: 1. Debreceni Frizbi SE, 2. Debreceni Frizbi SE_2, 3. MUFA RKSE

Women divízió: 1. MUFA RKSE, 2. MUFA RKSE_2, 3. Debreceni Frizbi SE

Utánpótlás összetett végeredmény

1. Fehérvári Frizbi SE, 2. Budapesti Heroes SE, 3. Óbudai RKSE

részletek_2017

Felnőtt, Open (2 fordulós)

 

csapatnév

győz.

ver.

pkül.

Spirit átlag

1.

FreeBees (Debereceni Frizbi SE)

 7

 84:39

 10,4p (1.)

2.

LOL (Frizbivel az Egészségért Egy.)

 4 

 80:47

 10,4p

3.

Hallodigaz-e? (MUFA RKSE)

 4

 47:59

 10,1p

4.

LOL 2 (Frizbivel az Egészségért Egy.)

 2

 40:40

 10p

5.

Wasps (Subotica Wasps U.C.)

 1

 31:57

 9,8p

6.

Fehérvár Lionz (Fehérvár Frizbi SE)

 0

 26:66

 10,4p

 

Felnőtt, Női (2fordulós)

 

csapatnév

győz.

ver.

pkül.

Spirit átlag

1.

Bambi (Frizbivel az Egészségért Egy.)

 2

0

30:15 

 10p (1.)

2.

HalloDonna (MUFA RKSE)

 0

2

15:30

 10p

 

Felnőtt, Mixed/vegyes (2fordulós)

 

csapatnév

győz.

ver.

pkül.

Spirit átlag

1.

 Hallodigaz-e? (MUFA RKSE)

85:45 

 9,4p

2.

 Dinomite (Frizbivel az Egészségért Egy.)

83:51 

 11,4p (1.)

3.

 Szufla (UTC)

46:75 

 9,5p

4.

 LOL

1

5

35:78

 10,6p

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Utánpótlás összesített (korosztályonként/divíziónként<O/N/M> szerzett pontok)

 

egyesület

U19

U15

U11

Össz.

1.

Fehérvár Frizbi SE

 

 7+4+5

1+1+1

 19

2.

BP Heroes SE

 

 5+2+3

2+0+2

 14

3.

Óbudai RKSE

 

 6+0+4

 

 10

4.

MUFA RKSE

 

 3+3+1

 

 7

5.

Apáczai IK SE

 

 

3+2

 5

6.

Frizbivel az Egészségért Egy.

 2+2

 

 

 4

6.

Tan-Ult RKSE

 

 4+0

 

 4

8.

Debereceni Frizbi SE

 3+0

 

 

 3

9.

Gyere Jó Lesz SE

 

 1+0+

 

 1

10.

Bambi Frizbi SE 

 

 

 

 

11.

ELTE-BEAC

 

 

 

 

12.

Hegyvidék RKSE

 

 

 

 

13.

Kanyon DGSE

 

 

 

 

14.

MAFC

 

 

 

 

15.

RAAB Adventure SE

 

 

 

 

16.

Vak Bottyán DSE

 

 

 

 

17.

 Toldi DSE