WELL TRAVEL LIGA - 2021

 

Az alapszakaszt követően az első négy helyezett rájátszásban dönt az érmekről október 2-án!

TABELLA

 

HELYEZÉS CSAPATNÉV Győzelem Vereség Gólkülönbség PONT
1. OUT (Óbudai Repülő Korong SE)  10 0 150:52 10
2. Heroes (Budapest Heroes SE)  10 1 161:41 10
3. Up&Fly (Up&Fly Frizbi SE, Győr) 7 3 115:71 7
4. Riverside (Gödi Riverside Repülő Korong SE) 6 6 115:115 6
5. MUFA-SZESE (MUFA Repülő Korong SE, Budapest/Győr) 4 8 102:135 3
6. Sportsziget (Szigetszentmiklósi Sportsziget SE) 2 9 53:156 2
7. RAAB (RAAB Adventure SE, Győr) 0 10 24:150 0

 

március 20:

Riverside 12:11 MUFA-SZESE

Heroes 15:3 Sportsziget

MUFA-SZESE 6:15 OUT

április 10:

Riverside 5:15 Heroes

április 11:

MUFA-SZESE 4:15 Up&Fly

Sportsziget 2:15 OUT

április 18:

Heroes 15:5 Up&Fly

április 24:

Riverside 8:15 OUT

május 6:

MUFA 15:3 RAAB

május 9:

Riverside 15:4 Sportsziget

május 15:

Up&Fly 15:6 Riverside

RAAB 0:15 Heroes

május 16:

Sportsziget 6:15 MUFA-SZESE

OUT 15:3 MUFA-SZESE

május 20:

OUT 15:0 RAAB

május 29:

RAAB 7:15 Sportsziget

Up&Fly 15:1 Sportsziget

Up&Fly 5:15 OUT

május 30:

Heroes 15:3 MUFA-SZESE

MUFA-SZESE 11:12 Riverside

június 3:

OUT 15:11 HEROES

június 6:

Riverside 15:1 RAAB

június 9:

Up&Fly 15:0 RAAB

június 19:

Sportsziget 4:15 Heroes

július 1:

OUT 15:3 Sportsziget

július 3:

Heroes 15:0 Riverside (jn.)

RAAB 3:15 MUFA-SZESE

Up&Fly 15:3 MUFA-SZESE

augusztus 29:

Up&Fly 5:15 Heroes

Sportsziget 2:15 Riverside

RAAB 10:15 OUT

szeptember 2:

OUT 15:4 Riverside

szeptember 12:

MUFA 15:9 Sportsziget

MUFA 1:15 Heroes

Riverside 8:10 Up&Fly

Heroes 15:0 RAAB

RAAB 1:15 Riverside

 

U15 Nemzeti Bajnokság - 2021

TABELLA

1. Heroes (Budapest Heroes SE)

2. OUT (Óbudai Repülő Korong SE)

3. UP&FLY-Sportsziget (Up&Fly Frizbi SE, Győr)

4. VUT (Viadukt SE, Biatorbágy)

5. Balassi (MUFA Repülő Korong SE, Budapest)

 

Fordulók:

Május 8. Budapest, Mende. Sorrend: 1. Heroes, 2. OUT, 3. UP&Fly-Sportsziget, 4. VUT, 5. Balassi.

Július 10. Budapest, Mende.

Augusztus 22. Győr

Október 3. Budapest

WELL TRAVEL LIGA - 2021

 

Az alapszakaszt követően az első négy helyezett rájátszásban dönt az érmekről október 2-án!

TABELLA

 

HELYEZÉS CSAPATNÉV Győzelem Vereség Gólkülönbség PONT
1. OUT (Óbudai Repülő Korong SE)  10 0 150:52 10
2. Heroes (Budapest Heroes SE)  10 1 161:41 10
3. Up&Fly (Up&Fly Frizbi SE, Győr) 7 3 115:71 7
4. Riverside (Gödi Riverside Repülő Korong SE) 6 6 115:115 6
5. MUFA-SZESE (MUFA Repülő Korong SE, Budapest/Győr) 4 8 102:135 3
6. Sportsziget (Szigetszentmiklósi Sportsziget SE) 2 9 53:156 2
7. RAAB (RAAB Adventure SE, Győr) 0 10 24:150 0

 

március 20:

Riverside 12:11 MUFA-SZESE

Heroes 15:3 Sportsziget

MUFA-SZESE 6:15 OUT

április 10:

Riverside 5:15 Heroes

április 11:

MUFA-SZESE 4:15 Up&Fly

Sportsziget 2:15 OUT

április 18:

Heroes 15:5 Up&Fly

április 24:

Riverside 8:15 OUT

május 6:

MUFA 15:3 RAAB

május 9:

Riverside 15:4 Sportsziget

május 15:

Up&Fly 15:6 Riverside

RAAB 0:15 Heroes

május 16:

Sportsziget 6:15 MUFA-SZESE

OUT 15:3 MUFA-SZESE

május 20:

OUT 15:0 RAAB

május 29:

RAAB 7:15 Sportsziget

Up&Fly 15:1 Sportsziget

Up&Fly 5:15 OUT

május 30:

Heroes 15:3 MUFA-SZESE

MUFA-SZESE 11:12 Riverside

június 3:

OUT 15:11 HEROES

június 6:

Riverside 15:1 RAAB

június 9:

Up&Fly 15:0 RAAB

június 19:

Sportsziget 4:15 Heroes

július 1:

OUT 15:3 Sportsziget

július 3:

Heroes 15:0 Riverside (jn.)

RAAB 3:15 MUFA-SZESE

Up&Fly 15:3 MUFA-SZESE

augusztus 29:

Up&Fly 5:15 Heroes

Sportsziget 2:15 Riverside

RAAB 10:15 OUT

szeptember 2:

OUT 15:4 Riverside

szeptember 12:

MUFA 15:9 Sportsziget

MUFA 1:15 Heroes

Riverside 8:10 Up&Fly

Heroes 15:0 RAAB

RAAB 1:15 Riverside

 

U15 Nemzeti Bajnokság - 2021

TABELLA

1. Heroes (Budapest Heroes SE)

2. OUT (Óbudai Repülő Korong SE)

3. UP&FLY-Sportsziget (Up&Fly Frizbi SE, Győr)

4. VUT (Viadukt SE, Biatorbágy)

5. Balassi (MUFA Repülő Korong SE, Budapest)

 

Fordulók:

Május 8. Budapest, Mende. Sorrend: 1. Heroes, 2. OUT, 3. UP&Fly-Sportsziget, 4. VUT, 5. Balassi.

Július 10. Budapest, Mende.

Augusztus 22. Győr

Október 3. Budapest

2020

 

WELL TRAVEL LIGA - 2020

VÉGEREDMÉNY!

Sorrend

Csapatnév/Egyesület

Lejátszott mérkőzések

Győzelem

Vereség

1. OUT/Óbudai RKSE
10 10 0
2. Heroes/Budapest Heroes SE 10 7 3
3. Up&Fly/Up&Fly SE
10 7 3
4. ANTT/MUFA RKSE
10 3 7
5. Riverside/Göd Riverside RKSE
10 3 7
6. RAAB/Raab Adventure SE
10 0 10
7. PESE/Pécsi Egyetemisták SE
0 0 0

Sorsolás

Legfrissebb hírek, érdekességek, statisztikák: https://www.facebook.com/welltravelliga/

 

2019

ULTIMATE NEMZETI BAJNOKSÁG

TABELLA

Sorrend

csapatnév

lejátszott mérkőzések

győzelem

vereség

pontarány

1.

MUFA

8

8

0

120:20

2.

BPHSE

8

3

5

84:81

3.*

Up&Fly SE

8

4

4

83:78

4.**

FFSE

8

5

3

86:74

5.

MAFC

4

0

8

0:120

* Az Up&Fly SE csapatától egy pont levonva U15 meccs elmaradása miatt. Gólkülönbségük: -24.

** Az FFSE felnőtt csapatától két pont levonva U15 meccsek elmaradása miatt. Gólkülönbségük: -30.

Sorsolás

1. forduló 2019. március 31.

BPHSE 11 - 14  UP&FLY (lejátszva: szeptember 15.)

MUFA 15 - 8 MAFC  törölve! 15:0 MUFA javára.

2. forduló 2019. április 28.

BPHSE 8 - 14 FFSE (lejátszva: október 13.)

MAFC 0 - 15 FFSE

MUFA 15 - 3 UP&FLY (előrehozva: március 17.)

3. forduló 2019. május 26.

BPHSE 5 - 15 MUFA (lejátszva: október 26.)

UP&FLY 15 - 9 FFSE (lejátszva: október 20.)

MAFC 0 - 15 UP&FLY

4. forduló 2019. június 30.

BPHSE 9 - 15 MAFC  (előrehozva: június 2.) - törölve! 15:0 BPHSE javára.

MUFA 15 - 3 FFSE (előrehozva: május 12.) 

5. forduló 2019. július 28.

MAFC 0 - 15 BPHSE

FFSE 0 - 15 MUFA

MUFA 15 - 4 BPHSE (előrehozva: május)

6. forduló 2019. augusztus 25.

UP&FLY 15 - 0 MAFC (lejátszva: szeptember 7.)

FFSE 15 - 0 MAFC

7. forduló 2019. szeptember 29.

FFSE 15 - 13 BPHSE (előrehozva: április 14.)

UP&FLY 5 - 15 MUFA (előrehozva: augusztus 04.)

8. forduló 2019. október 27.

UP&FLY 8 - 13 BPHSE (előrehozva: március 23.)

MAFC 0 - 15 MUFA

FFSE 15 - 8 UP&FLY (előrehozva: április 14.)

 

Ultimate Nemzeti Bajnokság 2019.

U15

Tabella

 

1. BPHSE            3 győzelem, 0 vereség

2. UP&FLY           2 győzelem, 1 vereség 

3. Apáczai ISK     2 győzelem, 2 vereség

4. Óbudai RKSE   0 győzelem, 0 vereség

5. MAFC               0 győzelem, 2 vereség

 

 

2018. évi eredmények

2018. évi felnőtt OB végeredményei

Open: 1. Debreceni Frizbi SE. 2. Frizbivel az Egészségért Egyesület, 3. MUFA Repülő Korong SE;

Női: 1. Frizbivel az Egészségért Egyesület, 2. MUFA Repülő Korong SE, 3. Up&Fly SE (SOTG);

Mixed: 1. Frizbivel az Egészségért Egyesület, 2. MUFA RKSE (SOTG), 3. Up&Fly SE, 4. MAFC, 5. Fehérvári Frizbi SE, 6. BPHeroes SE.

2018 utánpótlás eredmények

 2018. Utánpótlás összesített (korosztályonként/divíziónként<M/O/N> szerzett pontok)

 Hely.

egyesület

U17

U15

U13

U11

Összesítve

1.

BP Heroes SE

3+1+0

3+3+0

2+1+0

1+0+0

14

2.

Óbudai RKSE

4+0+0

2+0+0

3+0+0

2+0+0

11

3.

Mókus DSE

1+2+0

1+2+0

1+0+0

 

7

3.

Apáczai IK SE

 

 

4+2+1

 

7

5.

Debereceni Frizbi SE

0+3+0

 

 

 

3

6.

Fehérvár Frizbi SE

2+0+0

 

 

 

2

7.

Frizbivel az Egészségért Egy.

 

0+1+0

 

 

1

7.

MUFA RKSE

0+0+1

 

 

 

1

2017. dobogósai

 

A 2017. évi szezon dobogósai:

Nagypályás felnőtt OB

Mixed divízió: 1. MUFA RKSE, 2. FAEE, 3. UTC

Open divízió: 1. Debreceni Frizbi SE, 2. FAEE, 3. MUFA RKSE

Women divízió: 1. FAEE, 2. MUFA RKSE

Terem, kispályás felnőtt OB

Mixed divízió: 1. MUFA RKSE, 2. MUFA RKSE_2, 3. FAEE

Open divízió: 1. Debreceni Frizbi SE, 2. Debreceni Frizbi SE_2, 3. MUFA RKSE

Women divízió: 1. MUFA RKSE, 2. MUFA RKSE_2, 3. Debreceni Frizbi SE

Utánpótlás összetett végeredmény

1. Fehérvári Frizbi SE, 2. Budapesti Heroes SE, 3. Óbudai RKSE

részletek_2017

Felnőtt, Open (2 fordulós)

 

csapatnév

győz.

ver.

pkül.

Spirit átlag

1.

FreeBees (Debereceni Frizbi SE)

 7

 84:39

 10,4p (1.)

2.

LOL (Frizbivel az Egészségért Egy.)

 4 

 80:47

 10,4p

3.

Hallodigaz-e? (MUFA RKSE)

 4

 47:59

 10,1p

4.

LOL 2 (Frizbivel az Egészségért Egy.)

 2

 40:40

 10p

5.

Wasps (Subotica Wasps U.C.)

 1

 31:57

 9,8p

6.

Fehérvár Lionz (Fehérvár Frizbi SE)

 0

 26:66

 10,4p

 

Felnőtt, Női (2fordulós)

 

csapatnév

győz.

ver.

pkül.

Spirit átlag

1.

Bambi (Frizbivel az Egészségért Egy.)

 2

0

30:15 

 10p (1.)

2.

HalloDonna (MUFA RKSE)

 0

2

15:30

 10p

 

Felnőtt, Mixed/vegyes (2fordulós)

 

csapatnév

győz.

ver.

pkül.

Spirit átlag

1.

 Hallodigaz-e? (MUFA RKSE)

85:45 

 9,4p

2.

 Dinomite (Frizbivel az Egészségért Egy.)

83:51 

 11,4p (1.)

3.

 Szufla (UTC)

46:75 

 9,5p

4.

 LOL

1

5

35:78

 10,6p

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Utánpótlás összesített (korosztályonként/divíziónként<O/N/M> szerzett pontok)

 

egyesület

U19

U15

U11

Össz.

1.

Fehérvár Frizbi SE

 

 7+4+5

1+1+1

 19

2.

BP Heroes SE

 

 5+2+3

2+0+2

 14

3.

Óbudai RKSE

 

 6+0+4

 

 10

4.

MUFA RKSE

 

 3+3+1

 

 7

5.

Apáczai IK SE

 

 

3+2

 5

6.

Frizbivel az Egészségért Egy.

 2+2

 

 

 4

6.

Tan-Ult RKSE

 

 4+0

 

 4

8.

Debereceni Frizbi SE

 3+0

 

 

 3

9.

Gyere Jó Lesz SE

 

 1+0+

 

 1

10.

Bambi Frizbi SE 

 

 

 

 

11.

ELTE-BEAC

 

 

 

 

12.

Hegyvidék RKSE

 

 

 

 

13.

Kanyon DGSE

 

 

 

 

14.

MAFC

 

 

 

 

15.

RAAB Adventure SE

 

 

 

 

16.

Vak Bottyán DSE

 

 

 

 

17.

 Toldi DSE